change language:

Firma CityRent Sp. z o.o. powstała w 2003 roku.

Głównym profilem naszej działalności jest wynajmowanie samojezdnych podestów ruchomych. W naszym parku maszynowym znajdziecie Państwo maszyny o wysokościach roboczych od 5 do 21 metrów, o różnym udźwigu i przeznaczeniu. Oferujemy podnośniki spalinowe o napędzie 4x4 do prac w trudnym terenie i o napędzie elektrycznym do prac w pomieszczeniach zamkniętych (sklepy, magazyny, hale). Wszystkie nasze urządzenia posiadają certyfikat CE, oraz aktualne dopuszczenia do pracy na terenie RP wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego.

Dla wygody naszych Klientów w 2004 roku otworzyliśmy oddział Firmy w Poznaniu, w Pradze w Republice Czeskiej w 2006 i we Wrocławiu w 2008 roku. W planach na najbliższe lata jest otwarcie nowych oddziałów na terenie Polski i w krajach sąsiednich.

Posiadamy własny specjalistyczny transport samochodowy, który zapewnia szybkie i terminowe dostarczenie podnośników na miejsce pracy.
Od 2007 roku prowadzimy też pod egidą IPAF szkolenia dla operatorów podnośników nożycowych, teleskopowych i podnośników montowanych na podwoziach samochodowych do wysokości roboczej 26 m.

Zapraszamy do współpracy.